Sterowniki Wi Fi

ampBox 4k- czterokanałowy wzmacniacz LED / RGBW

Nowość

ampBox 4k- czterokanałowy wzmacniacz LED / RGBW

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 79,00 PLN 64,23 PLN netto
Producent: Blebox
Indeks: 09940
Indeks producenta: ampBox
EAN: 5900168580220
Status: dostępny od 2 do 5 dni
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

W PROSTY SPOSÓB ZWIĘKSZ MOC SWOJEGO OŚWIETLENIA

ampBox to profesjonalny, czterokanałowy wzmacniacz LED, przeznaczony do pracy w tradycyjnych oraz inteligentnych niskonapięciowych instalacjach LED


GŁÓWNE CECHY :

  • umożliwia dołączenie znacznych obciążeń do sterowników LED
  • w prosty sposób zwiększa moc oświetlenia LED

PROSTY MONTAŻ
Instalacja tego urządzenia jest tak prosta, że można go zamontować w ciągu kilku minut.


WSPÓŁPRACA ZE STEROWNIKAMI BLEBOX
umożliwia dołączenie znacznych obciążeń do sterowników LED takich jak wLightBox, wLightBoxS oraz LightBox, reflectiveSwitch, twilightSwitch oraz proxiDimmer.


UNIWERSALNY
Działa praktycznie z każdym rodzajem oświetlenia LED 12 – 24V oraz sterownikami – również innych producentów – dostępnymi na rynku.


BEZPIECZNY
Separacja galwaniczna oraz wykorzystanie niepalnej kompozycji poliuretanowej, z której wykonana jest obudowa sprawiają, iż możesz z niego korzystać bez obaw.


MALEŃKI
Dzięki swoim niezwykle małym wymiarom (w porównaniu z parametrami) z łatwością zainstalujesz go tam, gdzie potrzebujesz.


"ZIMNY DRAŃ"
Czy wiesz, że wzmacniacze nagrzewają się na skutek przepływu prądu? A im są cieplejsze, tym gorzej działają (wzrost rezystancji)? AmpBox rozprasza ciepło całą powierzchnią obudowy, dzięki czemu nagrzewa się znacznie wolniej od innych wzmacniaczy LED.


NIEZWYKLE WYDAJNY
Wydaje Ci się że widziałeś chiński wzmacniacz o podobnych parametrach? Diabeł tkwi w szczegółach. AmpBox dzięki swojej unikalnej konstrukcji oraz równoległemu połączeniu wielu elementów mocy obciążenia o które dla jednych wzmacniaczy są tylko “maksymalnymi chwilowymi”, dla ampBoxa są całkiem zwyczajne.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy