Firma KOMPO tworzy i rozwij się od 2002 roku. Jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego. Kluczowy profil działalności jakim są systemy komunikacji bezprzewodowej, został wzbogacony o produkcję urządzeń elektronicznych. Nietypowe rozwiązania radiokomunikacyjne, telemetryczne, sterowniki bram i inne oparte o technologie GSM i PMR to nasza domena.

Producent jednokanałowego sterownika BRgsm2 który umożliwia bezpłatne, zdalne sterowanie dowolnym urządzeniem elektrycznym za pomocą uprawnionego  telefonu komórkowego lub stacjonarnego, z dowolnego miejsca na Ziemi, poprzez wysłanie bezpłatnego zwiastuna połączenia (tzw. CLIP, "strzałka", "krótki", "biedak") na numer karty SIM zainstalowanej w BRgsm2.

Współczesne prowadzenie biznesu w skali makro i mikro musi opierać się na rzetelnych partnerach. Nasi współpracownicy są solidnymi i lojalnymi profesjonalistami.

  • I takimi chcemy być dla swoich Klientów.
  • Produkty, które oferujemy są powtarzalne, serwisowalne, wiemy o nich wszystko, bo je stworzyliśmy. A wiedzą o nich chętnie się dzielimy.
  • Konstrukcje, które opracowaliśmy znalazły zastosowanie m.in. jako sterowanie GSM, które okazało się bardzo poszukiwaną formą zdalnego sterowania bramą. iGATE, a uprzednio BRgsm2, to seria niezawodnych urządzeń stworzonych właśnie dla automatyki  do bram.
  • Aplikacje, jakie dołączamy do produktów, są dopasowane do ich użytkowników.
  • Usługi, które świadczymy są zawsze  wykonane na czas, a ich zakres jest precyzyjnie uzgadniany z odbiorcą przed rozpoczęciem współpracy.
  • Wsparcie, z racji branży w której działamy, musimy być  dostępni dla swoich Klientów, udzielając im pomocy nawet w najdrobniejszych sprawach technicznych.

Wyświetlono: 1 – 4 z 4 wyników