Napędy bram garażowych uchylnych i segmentowych

Napęd Metro 1000 RTS Wiśniowski

Napęd Metro 1000 RTS Wiśniowski

Indeks: 11272
Indeks producenta: Metro1000RTS
Producent: Wiśniowski

Status: chwilowo brak
Dostępność: 0
1 388,00 PLN 1 388,00 PLN
Ilość
Wybierz długość szyny dla napędu METRO

Nowej generacji napęd METRO

METRO to napęd nowej generacji. Harmonijne połączenie mocy, piękna i niezawodności, zaprojektowane w zgodzie z osiągnięciami najnowocześniejszych technologii. Powstał dzięki współpracy marek WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi. METRO posiada wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w obudowie zaprojektowanej zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI


  • ŁATWE PROGRAMOWANIE – wyświetlacz LCD oraz możliwość konfiguracji wielu parametrów
  • AMPEROMETRYCZNE WYKRYWANIE PRZESZKÓD - zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia dolnej krawędzi skrzydła z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.
  • SZYNA Z ŁAŃCUCHEM WYPOSAŻONA W SYSTEM WYGŁUSZAJĄCY  - zapewnia cichą i płynną pracę, co jest niezwykle ważne przede wszystkim w garażach połączonych bezpośrednio z budynkiem mieszkalnym ipołożonych blisko sypialni.
  • DROGA RADIOWA RTS - Doskonałe, rozwiązanie oparte na innowacyjnej technologii Somfy pozwala na instalacje i rozbudowę systemu napędowego bez konieczności ingerowania w strukturę ściany. Stąd też jest to idealne rozwiązanie nie tylko do nowego budownictwa, ale przede wszystkim do modernizacji czy remontu. Intuicyjne programowanie i zastosowanie wyświetlacza umożliwia dostosowanie parametrów pracy i odpowiednią konfigurację funkcji.
  • POSIADA WBUDOWANĄ LAMPĘ SYGNALIZACYJNĄ
  • MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA FOTOKOMÓREK - system zapewnia optymalną ochronę w przypadku gdy pomiędzy fotokomórkami pojawi się przeszkoda.
  • MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU MECHANICZNEJ BLOKADY WÓZKA JEZDNEGO - blokuje bramę w pozycji zamkniętej, zapobiega nieautoryzowanemu otwarciu bramy garażowej.
  • MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA AKUMULATORA AWARYJNEGO ZASILANIA - umożliwia on otwarcie i zamknięcie bramy w przypadku braku zasilania.
  • MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA SYRENY ALARMOWEJ
  • MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA DODATKOWEGO ZEWNĘTRZNEGO ŹRÓDŁA OŚWIETLENIA NP OŚWIETLENIA PODJAZDU

PULSAR

Nadajnik Pulsar umożliwia zdalne sterowanie bramą i zaprogramowanie aż 4 różnych urządzeń.

Jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów co przekłada się na długoletnią sprawność urządzenia.

Do dokupienia osobno : panel nieobcinany , cięgno

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

METRO - nowa generacja napędów