Napędy bram garażowych uchylnych i segmentowych

Wyświetlono: 1 – 30 z 99 wyników

Zautomatyzuj swój garaż, montując napęd do bramy garażowej uchylnej

Rosnące zainteresowanie w tematyce napędów do bramy garażowej uchylnej może okazać się zastanawiające dla wielu ludzi. Dlaczego cieszą się one większą popularnością? Przede wszystkim ich montaż znacznie zwiększa standard naszego życia, w jaki sposób? Mianowicie chodzi o oszczędność czas, który jak wiemy, jest ograniczony. Napęd do bramy garażowej uchylnej nie jest używany tylko podczas wprowadzania samochodu, możemy korzystać z niego również podczas majsterkowania czy innych czynnościach, które robimy w garażu. 

Wprowadzenie do naszego życia komfortu, jakim jest napęd do bramy uchylnej, znacząco pomaga nam, gdy musimy wejść lub wyjść z garażu, z całą masą produktów w naszych dłoniach, w takich momentach odkładanie wszystkiego, aby otworzyć bramę, jest uciążliwe, jednak z pomocą przychodzą nam automatyczne zastosowania. Jednym kliknięciem napęd do bramy uchylnej pozbywa się naszych wszystkich problemów. Kolejną sytuacją, w której docenimy wpływ napędu, są zimne dni, podczas których ostatnim, na co mamy ochotę, jest wychodzenie z samochodu, aby otworzyć bramę. Ponownie jedno kliknięcie pomaga nam w otworzeniu bramy, a potem w jej zamknięciu.

Dlaczego warto stosować automatyczny napęd do bramy uchylnej?

W trosce o nasze bezpieczeństwo, automatyczny napęd do bramy garażowej uchylnej posiada wiele korzystnych dla użytkownika funkcji. Podstawową z nich jest zwiększenie bezpieczeństwa domu. Bramy z napędem znacznie ciężej otworzyć od tych, które go nie posiadają, dodatkowo dla jeszcze większego zabezpieczenia obiektu, możemy podłączyć syrenę alarmową. Wtedy jesteśmy już pewni, że włamywacz musi się natrudzić, aby dostać się do środka, a nawet gdy otworzy garaż, nic z niego nie zabierze, ponieważ przestraszy się alarmu, który może wiązać się z szybkimi konsekwencjami i udaremnieniem włamania.

Nowy napęd do bramy uchylnej wyposażony jest również w fotokomórkę, dzięki której drzwi automatycznie cofną się, gdy pomiędzy bramą a fotokomórką pojawi się przeszkoda. Takie rozwiązanie pomaga uniknąć wielu nieprzyjemnych zdarzeń, takich jak przygniecenie osoby, lub uderzenie bramy w samochód wyjeżdżający, lub wjeżdżający do garażu. Dodatkowo warto wspomnieć o takich możliwościach jak montaż awaryjnego zasilania, dodatkowego źródła światła czy dodatkowej blokady, która zapobiega nieautoryzowanemu otwarciu garażu.

Napęd do bramy segmentowej wysokiej jakości

Dobrze dostosowany napęd do bramy segmentowej powinien mieć udźwig chociaż trochę większy od ciężkości bramy. Musimy pamiętać, że oszczędzanie w tym aspekcie, to tylko proszenie się o kłopoty. Oczywiście, możemy sięgnąć po tańszy wybór, jednak gdy przestanie on działać, pojawia się naprawdę solidny problem. Pewnego razu, może się okazać, że napęd do bramy segmentowej nie działa, i nie wyjedziemy z garażu. Dlatego nasz sklep stawia tylko na napędy wysokiej jakości, które są bezawaryjne, aby żaden klient nie natrafił na problemy związane z otwarciem lub zamknięciem swojej bramy.