Piloty do bram NORMSTAHL

Pilot SMG Normstahl

Producent: STER-TRONIC Model: SMG-015-NORMSTAHL Częstotliwość: 433,92 MHz Ilość kanałów: 4 Rodzaj kodowania: kod zmienny Zasilanie: 12V

Indeks: 06495
Indeks producenta: SMG-015-NORMSTAHL
Producent: STER-TRONIC

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 1
39,99 PLN
Ilość

Pilot SMG Normstahl współpracujący z systemem kodowania zmiennego Keeloq!


Piloty zamienne lub dodatkowe do bram to gwarancja wyjścia z opresyjnych sytuacji, w przypadku, w którym oryginalny pilot ulegnie zniszczeniu. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć przypadków losowych, dlatego warto im zapobiegać przed ich powstaniem. Właśnie dlatego pilot SMG Normstahl jest świetnym rozwiązaniem, gdy w zestawie do bramy nie został dodany dodatkowy pilot. Ze względu na współpracę z systemem zmiennego kodowania Keeloq możemy być pewni, że urządzenie dopasuje się do naszej bramy.

Model pilota: SMG-015-NORMSTAHL

Ilość kanałów: 4 przyciski

Częstotliwość pracy pilota: 433,92 MHz

System kodowania: kod zmienny

Kolor pilota: Czarny

Zasilanie pilota: bateria 1 x A27 12V  

Waga: 10g

Wymiary pilota: 62x38x14 mm

Stopień zabezpieczenia obudowy przed czynnikami zewnętrznymi: IP 40

Rodzaj obudowy: metal- plastik

Współpraca z odbiornikami radiowymi: NORMSTAHL

Temperatura pracy: -10°C +50°C

                                                

Uwagi do programowania pilota

Prezentowany pilot działa w systemie kodowania dynamicznie zmiennego Keeloq. Aby mogł współpracować z napędem i otwierać bramę, koniecznie jest jego zaprogramowanie. Praktycznie w każdym przypadku programowanie takiego pilota wymaga dostępu do odbiornika radiowego, znajdującego się w zamkniętej obudowie centrali sterującej lub w jej pobliżu.

Jeżeli za pomocą zakupionego u nas pilota zamierzacie Państwo obsługiwać napęd bramy osiedlowej, wymagany jest dostęp do radioodbiornika, który dodatkowo może być zabezpieczony kodem dostępu. Bez znajomości kodu nie jest możliwe wprogramowania pilota, radzimy więc skontaktować się z administracją osiedla w celu dokupienia pilota działającego z napędem bramy osiedlowej.

                                                            

Programowanie pilota zdlanego sterowania

Podczas wyświetlania 3 komunikatów stanu A, B lub C wcisnąć jednocześnie przyciski góra i dół (przez ok. 1 s), na wyświetlaczu zacznie pulsować symbol F.

Nacisnąć odpowiedni przycisk na pilocie, rozkaz sygnałem radiowym jest wyuczony. Na wyświetlaczu pokazywany jest symbol F. Notatka: Podczas wysyłania impulsu z nadajnika na wyświetlaczu pokazywany jest symbol F.

                                                                

Resetowanie pilota zdalnego sterowania (wszystkich)

Podczas wyświetlania 3 komunikatów stanu A, B lub C wcisnąć jednocześnie przyciski góra i dół przez ok>6 sekund, na wyświetlaczu zacznie pulsować symbol F. Po 3 sekundach pojawi się znowu komunikat stanu.

Podstawowe
Producent:STER-TRONIC
Częstotliwość pracy:433,92 MHz
Ilość kanałów:4
Zasilanie:12 V
Rodzaj kodowania:kod zmienny

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
Normstahl-Manual--pl.pdf Pobierz plik