Kontrola dostępu

Wśród dystrybuowanych przez nasz wirtualny sklep urządzeń niezwykle dużą rolę odgrywają te, których głównym zadaniem jest kontrola dostępu. Należą do nich niezawodne czytniki zbliżeniowe, specjalistyczne zamki szyfrowe oraz transpondery zbliżeniowe. Twórcy każdego z tych akcesoriów interpretują pojęcie bezpieczeństwa w odmienny sposób. Z tego tez powodu różne segmenty produktów, których głównym celem jest kontrola dostępu, są skierowane do zróżnicowanych grup odbiorców.

Zewnętrzne czytniki zbliżeniowe marki Roger mogą pełnić różnorakie funkcje. Ich obsługa jest niezwykle prosta. Co ciekawe mogą one być programowane zarówno manualnie, jak i na poziomie komputera. Nieocenionym walorem akcesorium, które przypadnie do gustu przede wszystkim zwolennikom większej niezależności, jest fakt, że czytniki Roger mogą służyć jako zupełnie samodzielny punkt dostępu.

Zewnętrzne zamki szyfrowe, jakie oferujemy, znacząco przyczyniają się do ogólnej poprawy bezpieczeństwa obiektu. Estetyczna obudowa ABS oraz wyrazista klawiatura z podświetleniem sprawia, że korzystanie z zamku jest czystą przyjemnością. Z perspektywy zarządcy nieruchomości niezwykle wartościową funkcją jest tak zwany kod administratora, który służy do programowania oraz administrowania kodami użytkowników.

Transpondery zbliżeniowe obejmują kieszonkowe breloki zbliżeniowe estetyczne i praktyczne karty zbliżeniowe o różnej częstotliwości pracy, które można ozdobić dedykowanym zdjęciem oraz tekstem przy pomocy stosownej drukarki. W ten sposób klient nie tylko dba o swoje bezpieczeństwo, ale również ma okazję dać upust swojej wyobraźni, współtworząc gadżet, który podkreśla indywidualność właściciela.

Szeroki zakres akcesoriów o prezentowanym profilu dobitnie pokazuje, jak ważna jest dla nas skuteczna kontrola dostępu. Zależy nam, aby klienci czerpali jak największy pożytek z sugerowanych przez nas rozwiązań. Nie wahaj się i już teraz wypełnij zamówienie na wybrany produkt, którego priorytetowym założeniem jest kontrola dostępu. Gwarantujemy, że — tak jak wielu dotychczasowych klientów — doświadczysz pełnej satysfakcji.