Automatyka bram, jaka stanowi esencję naszej oferty obejmuje urządzenia o zróżnicowanym przeznaczeniu. Obejmuje ona systemy do bram garażowych, szlabany, napędy do bram przesuwnych oraz skrzydłowych. Wszystkie dystrybuowane przez nas produkty zostały wyprodukowane przez prestiżowych producentów, którzy łącza pionierskie koncepcje techniczne z nienaganną jakością wykonania.

Automatyka do bram garażowych, jaką oferujemy, jest przede wszystkim niezawodna. Dodatkową jej zaletą jest wszechstronność – większość oferowanych przez nas systemów jest kompatybilna zarówno z bramami segmentowymi, jak i garażowymi. Systemy sterujące bramami garażowymi takich znanych marek jak Faac, Key czy Wiśniowski są objęte długim okresem gwarancyjnym, co jeszcze bardziej potęguje bezpieczeństwo zakupu.

Znajdująca się w naszym portfolio ofertowym automatyka do bram przesuwnych znakomicie wpisuje się w wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Zestawy takie jak Key Turbo oraz Key Viper są funkcjonalne i praktyczne, a montaż ich elementów składowych przebiega niemal intuicyjnie. Ponadto, do ich budowy zostały wykorzystane dobre gatunkowo materiały, takie jak wysokogatunkowa stal, aluminium oraz brąz, co jest dodatkowym gwarantem niezawodności wspomnianych modeli. Osoby przywiązujące sporą wagę do bezpieczeństwa z pewnością docenią zestawy Key Tubo, które nie tylko czerpią pożytek z rozwiązań zapobiegających zbyt gwałtownemu zamknięciu lub otwarciu bramy, ale dysponują również skutecznym zabezpieczeniem przed niekorzystnymi warunkami meteorologicznymi.

Klienci zainteresowani automatyką do bram skrzydłowych i dedykowanymi siłownikami również znajdą coś dla siebie. Godnymi uwagi alternatywami są zestawy Protector Leader oraz Nice Wingo. Pierwszy z nich charakteryzuje się ponadprzeciętną żywotnością, natomiast drugi – inteligentnym i zaawansowanym oprogramowaniem, które sprawia, że siłowniki automatycznie rozpoznają pozycje krańcowe bramy.

Nie sposób wyczerpująco opisać wszystkich atutów dystrybuowanej przez nas automatyki do bram. Natychmiastowe złożenie zamówienia daje niepowtarzalną okazję, aby osobiście przekonać się o jej atutach.