Producenci

ALTO

ALTO – Producent elementów kontroli dostępu.

Beninca

30 lat w 2009 roku i specjalizacja, która sprawiła, iż znak BENINCÀ stał się punktem odniesienia na całym świecie. Poprzez precyzyjne wybory handlowe, marketingowe i produkcyjne w przeciągu ostatnich 10 lat firmie udało się stworzyć nową historię na już istniejących podwalinach. Ciągły rozwoju doprowadził znak do sklasyfikowania się na jednej z pięciu pozycji jako punkt odniesienia na rynku automatyzmów i osiągnięcia celu obejmując swoją działalnością 108 kraju i 11 filii. Nazwisko jako zabezpieczenie. Aldo i Luigi BENINCA’, bezpośredni autorzy i protagoniści wytwarzanych urządzeń i swych „projektów automatycznych”. Codzienne stosowanie i pozytywne opinie przekazywane z ust do ust, przekształciły nazwisko tych dwóch profesjonalistów w synonim jakości i niezawodności technicznej. Tak oto rozpoczyna się historia marki
 

BFT

BFT od 1980 roku działa w branży automatyki do bram, garaży i drzwi. Jesteśmy marką rozpoznawaną na całym świecie, a nasze produkty cieszą się świetną opinią. Poprzez wykorzystanie innowacyjnych produktów BFT, z dnia na dzień, jakość życia ulega poprawie. Produkty te zaspakajają coraz więcej potrzeb, zwłaszcza luksusu, wygody i bezpieczeństwa. Firma BFT inteligentnie interpretuje te potrzeby, opracowując i realizując bogatą gamę produktów zaawansowanych technologicznie i elastycznych, które będą w stanie zaspokoić wszelkie wymagania dotyczące automatyki do domów i budynków: bramy, garaże, rolety i drzwi.
 
Dzięki wiedzy zdobywanej przez prawie 30 lat oraz stosowaniu awangardowych materiałówi technologii, firma BFT stała się synonimem absolutnej niezawodności. Całagama produktów jest skrupulatnie projektowana, aby zapewnić łatwość ich użytkowania, a jednocześnie zapobiec zagrożeniom dla osób, zwierząt domowych i przedmiotów. Każde z urządzeń automatycznych jest poddawane surowym testom kontrolnym, aby zapewnić ich maksymalną funkcjonalność. W ten sposób powstają produkty na wysokim poziomie, posiadające najważniejsze certyfikaty stwierdzające ich jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami.
 
Inteligencja rozwiązań BFT nie ogranicza się do produktów. Również usługi serwisowemają znaczenie: firma BFT jest zawsze w pobliżu swoich klientów poprzez rozbudowaną sieć instalatorów i fachowców, zarówno w Polsce, we Włoszech jak i na całym świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązać natychmiast wszelkie problemy techniczne i handlowe. Jakość wszystkich naszych produktówzapewnia unikalna gwarancja BFT.
 
CODZIENNIE PRZYCZYNIAMY SIĘ DO ZWIĘKSZENIA WYGODY I BEZPIECZEŃSTWA ŻYCIA MILIONÓW LUDZI W PONAD 100 KRAJACH ŚWIATA.

Blebox

Blebox.eu to marka wysokiej jakości produktów związanych z automatyką domową.

Stworzona w 2013 roku przez autorów m.in. polskiego Wynalazku Roku oraz ponad 30 innych innowacji technologicznych i produktowych. W przeciągu sześciu lat ewaluowała od lokalnego start-up’u do międzynarodowego przedsiębiorstwa dostarczającego innowacyjne produkty do ponad 30 krajów Świata, w tym Chin.

Nasze produkty są całkowicie projektowane i produkowane w Unii Europejskiej (w szczególności w Polsce i w Niemczech). Posiadamy własne laboratoria badawcze. Kwestię jakości i niezawodności traktujemy bardzo poważnie, dlatego na nasze produkty udzielamy 5-letniej gwarancji, tworząc w ten sposób markę opartą na zaufaniu.

W roku 2016 Blebox.eu został nagrodzony statuetkami: Orły “WPROST” (nagroda dla najlepszych przedsiębiorców) oraz „Innowatory 2016” (nagroda przyznawana najbardziej innowacyjnym firmom w Polsce przez redakcję Wprost, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Rozwoju).

W roku 2017 otrzymał wyróżnienie z rąk Prezydenta RP dla jednego z trzech najszybciej rozwijających się start-upów w Polsce – Prezydencką Nagrodę Gospodarczą.

Poza produktami pod marką własną dostarczamy zaawansowane rozwiązania z zakresu Internetu Rzeczy dla największych producentów w Europie i na Świecie.

CAME

Od 1972 roku, czyli od momentu powstania firmy, Came Cancelli Automatici, oprócz rozwoju systemów automatyki domowej oraz systemów antywłamaniowych, produkuje najszerszą gamę automatyki do bram rezydencjalnych i przemysłowych, automatyki do parkingów i kontroli dostępów. Obecnie firma, nastawiona na nieustanną innowację i ostrożne nabywanie nowych marek i specjalizacji, dysponuje gruntownym doświadczeniem w zakresie całkowitej kontroli domu (automatyka – systemy antywłamaniowe – automatyka domowa), w zakresie systemów do rozległych obszarów skupisk ludzi, w zakresie zarządzania obszarami miejskimi i przestrzeniami publicznymi, oferując zintegrowane rozwiązania dostosowane do wszelkich wymogów przepisowych oraz monitorowanie przepływu i dostępu.

 
Dzięki niezwykłej elastyczności, integracji i adaptacji swoich urządzeń firma Came przeszła od prostego układu napędowego do bram do rozwiniętej i globalnej koncepcji automatyki, która jest w stanie koordynować wszystko to, co można zautomatyzować w domu i poza jego murami, w pracy oraz w różnorodnych obszarach miejskich lub obszarach skupisk ludzi. Wszystkie urządzenia napędowe zostały opracowane z myślą o ludziach, aby poprawić i ułatwić ich codzienne życie. A także, aby zapewnić dobrą jakość życia, w którym dzięki rozwiązaniom, prostocie, wygodzie i swobodzie ruchu znikają wszelkie przeszkody. W naszej działalności bierzemy również pod uwagę problemy osób starszych i niepełnosprawnych.

DASPI

Firma DASPI jest małą firmą specjalizującą się w automatyce bramowej. Nasi inżynierowie, dostosowując się do zasad i potrzeb rynku międzynarodowego, są profesjonalistami w projektowaniu silników, paneli sterowania, odbiorników, sterowania i urządzeń zabezpieczających, które reagują na technologię WiFi, dzięki czemu możesz wygodnie otwierać drzwi i rolety z telefonu komórkowego, pobierając naszą aplikację Daspi, którą znajdziesz bezpłatnie w App Store i Google Play. Możesz także sterować nim za pomocą Amazon Alexa i Google Home.

eLdrim

Firma eLdrim jest profesjonalną firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych. Specjalizujemy się w układach zdalnego sterowania do bram przesuwnych, garażowych, rolet, nadajników – odbiorników radiowych oraz elektroniki użytkowej.
 
Firma powstała w 1989 roku zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynierów, programistów i technologów. Posiadamy nowoczesny park maszyn oraz linie produkcyjną. Dbając o jakość naszych wyrobów do produkcji stosujemy wyłącznie sprawdzone elementy renomowanych firm. Stosowane przez nas oprogramowanie oraz wiedza pracowników pozwala na wyprodukowanie urządzeń zaawansowanych technologicznie, a przy tym prostych w obsłudze.
 
Wieloletnie doświadczenie, ciągłe doskonalenie oraz nowe rozwiązania w układach sterowań sprawiają, że osiągamy coraz wyższe notowania na rynku elektroniki i uznanie wielu odbiorców. W naszej dotychczasowej działalności sprzedaliśmy kilkadziesiąt tysięcy różnego rodzaju urządzeń, co pokazało, że potrafimy być konkurencją dla największych światowych producentów, a naszymi odbiorcami są najwięksi w Polsce producenci bram. Doświadczenie wyniesione z wieloletniej działalności zaowocowało rozszerzeniem naszej oferty. Znając bardzo dobrze, zarówno układy sterujące jak i rozwiązania mechaniczne oraz ich właściwości, jesteśmy zawsze w stanie wybrać dla naszych klientów rozwiązania optymalne pod względem jakości i ceny.
 

FAAC

Projektowanie, konstruowanie i dostarczanie najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań, związanych z wszelkiego typu potrzebami w automatyce i kontroli dostępu w ruchu pieszym i samochodowym, zarówno w kontekście biznesowym, jak i rezydencjalnym.
 
FAAC wierzy, że najważniejszymi wartościami każdej firmy są pracujący w niej ludzie, duch, który ich ożywia, pasja, która pozwala im razem pracować każdego dnia po to, by usatysfakcjonować klientów, oraz ambicja, by dążyć do uzyskania lepszych wyników, szanując jednocześnie Wartości ustanowione przez naszą Firmę.
 
Wierzymy, że nasze Wartości nie zmieniły się od czasu powstania FAAC-a w 1965 roku i gwarantujemy naszym pracownikom, naszym klientom i użytkownikom naszych produktów, że pozostaną one niezmienne w przyszłości.

GEBA

geba – Twój partner w zakresie drzwi i bram
 
Od czasu wynalezienia kluczowego wyłącznika bezpieczeństwa z półcylindrem profilowym (dawny patent nr 2208019) przez założyciela firmy FR Baumgart, geba zyskała pozycję wiodącej firmy w europejskiej branży zaopatrzenia w automatycznie sterowane drzwi i bramy. Długoletnia wiedza, nowe patenty i szybkie wdrażanie sugestii od naszych klientów doprowadziły do ​​ciągłego poszerzania asortymentu. Portfolio obejmuje prawie wszystkie systemy elektryczne i elektroniczne wymagane do sterowania zelektryfikowanymi drzwiami i bramami. 
Przy wytwarzaniu części do własnej produkcji możemy polegać na różnych patentach europejskich i niemieckich. Jest to wynikiem konsekwentnych prac rozwojowych i naszych starań o zapewnienie korzyści wynikających z nowych technologii dla naszych klientów poprzez licencjonowanie. Dzięki ciągłemu rozwojowi nasze produkty są zawsze aktualne, co pozwala nam dalej rozwijać naszą pozycję lidera na rynku.
Oczywiście przestrzeganie wytycznych takich jak VDE, BS i KEMA, a zatem działanie zgodnie z wymogami rynku, jest obecnie koniecznością. 
Bezpieczeństwo i jakość to maksyma naszych pracowników w produkcji. Ta zasada przewodnia została wdrożona we wszystkich naszych urządzeniach sterujących. Nasza polityka biznesowa i jakość produktu gwarantują, że zakup urządzeń rozdzielnic geba jest opłacalny dla klienta. 

Genius

Genius to firma o dynamicznej organizacji służącej klientom. To wybiegający w przyszłość projekt opraty na solidnych podstawach z przeszłości. Jesteśmy firmą, która inwestuje w przyszłość: Badania i rozwój nowych produktów i technologii. Wyłącznie wewnętrzna produkcja „Made in Italy” (Wyprodukowano we Włoszech). Bogate zaplecze urządzeń do badań i kontroli produkcji. Serwis posprzedażny. GENIUS to dynamiczna firma, w której kadra, Klienci oraz partnerzy biznesowi współpracują ze sobą w celu urzeczywistnienia swoich IDEI Pochodzenie oraz włoskie cechy, pozwalają na wyrażenie tradycji oraz doskonalenie najnowszych technologii w oparciu o mocne zaplecze techniczne i zasoby ludzkie  NASZYM CELEM JEST TWOJA SATYSFAKCJA Badania i Rozwój. Doświadczenie i kompetencje firmy Genius, razem z zapleczem technologicznym jej, jak i Leader Group, w którj Genius pełni kluczową rolę, jest ważnym elementem rynku, często charakteryzowanym przez niewystarczającą jakość produktów i usług. Inwestycje, nastawione sa na badania oraz innowacje, poskutkowały dobrymi wynikami i zachęcają nas do poszukiwania technologicznej perfekcji. Staramy się przewidzieć potrzeby naszych klientów w przyszłości.

GERDA

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 30 lat rozwija się w branży związanej z produkcją drzwi, zamków, okuć i bram segmentowych. Nasza długoletnia obecność na rynku to potwierdzenie, że produkty Gerda są chętnie wybierane przez klientów i cenione za solidność, wytrzymałość i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy stawiają na nowoczesne technologie, szukają najlepszych rozwiązań i z każdym nowym projektem podnoszą sobie poprzeczkę coraz wyżej. Dzięki pasji i zaangażowaniu drzwi Gerda to profesjonalna jakość wykonania.

HATO

Firma powstała w 1999 roku i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją i importem niezawodnej, bezpiecznej automatyki do bram wjazdowych pod własną marką HATO. Lata doświadczeń pozwoliły firmie dopasować komponenty do wszystkich produktów tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Obecnie jest jedną z największych polskich firm oferujących automatykę do bram. Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem w kraju jak i w całej Europie. Przez ponad 22 lata działalności stale szukaliśmy jak najlepszych rozwiązań oraz staraliśmy się na bieżąco udoskonalać oferowane przez nas produkty. Dzięki temu możemy zaoferować towary najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych, oraz przedsiębiorstw.

Aktualnie w ofercie firmy HATO znajdują się napędy do bram wjazdowych, szlabany, bramy garażowe i zamki elektroniczne. Dzięki wykwalifikowanej załodze zapewniamy kompleksową obsługę, wsparcie techniczne, profesjonalny serwis oraz transport naszych produktów. Jako doświadczeni specjaliści dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Wszystkie produkty firmy HATO wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i normami europejskimi. Prowadzimy własne kontrole, a także jesteśmy nadzorowani przez akredytowane instytuty badawcze.

HORMANN

Key Automation Polska

Key Automation jest młodym, dynamicznym włoskim przedsiębiorstwem, zajmującym się opracowywaniem i produkcją napędów do bram ogrodzeniowych, bram garażowych, szlabanów drogowych i drzwi automatycznych. Rozwiązania proponowane przez Key pomagają w sprawniejszym, bezpieczniejszym i bardziej efektywnym przemieszczaniu osób i przedmiotów w obszarach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Key oferuje bezpieczne i funkcjonalne produkty, cechujące się nowoczesnym i wyrazistym wzornictwem. Proponowane produkty gwarantują instalatorowi łatwość montażu a klientowi wygodę użytkowania. stymulujemy innowację poprzez pomysły, prace badawcze i wykorzystanie nowych materiałów, oferujemy najlepsze rozwiązania dla wszystkich przestrzeni mieszkalnych

TWÓJ BIZNES – NASZE CENTRUM

Działalność Key Automation cechuje podążanie za potrzebami klienta we wszystkich jego obszarach działania. Wyrazem tego są profesjonalne rozwiązania oraz zdobywanie doświadczenia na różnych rynkach na świecie.

Kompo

Firma KOMPO tworzy i rozwij się od 2002 roku. Jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego. Kluczowy profil działalności jakim są systemy komunikacji bezprzewodowej, został wzbogacony o produkcję urządzeń elektronicznych. Nietypowe rozwiązania radiokomunikacyjne, telemetryczne, sterowniki bram i inne oparte o technologie GSM i PMR to nasza domena.

Producent jednokanałowego sterownika BRgsm2 który umożliwia bezpłatne, zdalne sterowanie dowolnym urządzeniem elektrycznym za pomocą uprawnionego  telefonu komórkowego lub stacjonarnego, z dowolnego miejsca na Ziemi, poprzez wysłanie bezpłatnego zwiastuna połączenia (tzw. CLIP, „strzałka”, „krótki”, „biedak”) na numer karty SIM zainstalowanej w BRgsm2.

Współczesne prowadzenie biznesu w skali makro i mikro musi opierać się na rzetelnych partnerach. Nasi współpracownicy są solidnymi i lojalnymi profesjonalistami.

  • I takimi chcemy być dla swoich Klientów.
  • Produkty, które oferujemy są powtarzalne, serwisowalne, wiemy o nich wszystko, bo je stworzyliśmy. A wiedzą o nich chętnie się dzielimy.
  • Konstrukcje, które opracowaliśmy znalazły zastosowanie m.in. jako sterowanie GSM, które okazało się bardzo poszukiwaną formą zdalnego sterowania bramą. iGATE, a uprzednio BRgsm2, to seria niezawodnych urządzeń stworzonych właśnie dla automatyki  do bram.
  • Aplikacje, jakie dołączamy do produktów, są dopasowane do ich użytkowników.
  • Usługi, które świadczymy są zawsze  wykonane na czas, a ich zakres jest precyzyjnie uzgadniany z odbiorcą przed rozpoczęciem współpracy.
  • Wsparcie, z racji branży w której działamy, musimy być  dostępni dla swoich Klientów, udzielając im pomocy nawet w najdrobniejszych sprawach technicznych.

Marantec

Od roku 1957 w naszej głównej siedzibie we wschodniej Westfalii konstruujemy i produkujemy innowacyjne pod względem technicznym systemy napędowe i sterowania oraz osprzęt dodatkowy do wszystkich rodzajów bram: garażowych, skrzydłowych i przesuwnych, przemysłowych oraz do szlabanów. Nasza automatyka, oparta na opatentowanej technologii Marantec dla maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu, wypełnia wymagania wszystkich norm obowiązujących na całym świecie. Nasza firma posiada certyfikat zarządzania jakością DIN ISO 9001.

Wszystkie nasze produkty, napędy, elementy obsługi czy osprzęt dodatkowy, są dowodem na to, że technika może być nie tylko funkcjonalna, ale przy tym także estetyczna i przyjemna dla oka.

Prowadzimy sprzedaż w ponad 50 krajach, posiadamy własne oddziały w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Aby zagwarantować nasze standardy jakości również zagranicznym odbiorcom, oferujemy nasze produkty wyłącznie przez sieć wykwalifikowanych sprzedawców oraz producentów bram.

Dla nas, firmy rodzinnej, najważniejsza jest partnerska współpraca z naszymi kontrahentami, a przez nich także z użytkownikami końcowymi. Odpowiadamy na indywidualne życzenia i wymagania, jesteśmy elastyczni, szybcy i godni zaufania.

Zapraszamy do bliższego poznania naszych produktów i naszej firmy i życzymy wiele przyjemności przy tym poznawaniu.

Motorline

NICE

Firma Nice, obecna na polskim rynku od 18 lat, to dziś wiodący w branży dostawca kompleksowych systemów automatyki do bram i rolet oraz bram garażowych. Innowacyjna koncepcja, najwyższa użyteczność, najnowocześniejsza technologia i rewolucyjny design – to cechy, które idealnie odzwierciedlają charakter produktów Nice. Milowe kroki w automatyce, których matką jest potrzeba, a ojcem innowacyjność od lat przypisywane są Nice. Niejedno rewolucyjne rozwiązanie stosowane dziś powszechnie przez wielu producentów automatyki do bram i rolet zostało wdrożone przez Nice.

NOLOGO

Włoski producent wysokiej jakości pilotów, odbiorników radiowych, lamp ostegawczych i sterowników

Parrot

Proteco

Nieprzerwanie od 20 lat oferujemy niezawodne i bezpieczne automaty do wszelkiego rodzaju bram. 
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem automatyki do bram włoskiej firmy PROTECO na terenie Polski.
Firma Proteco istnieje od 1971 r. Produkty tej firmy można znaleźć obecnie w kilkudziesięciu krajach świata.
 
Kilkanaście lat doświadczeń pozwoliło nam wyselekcjonować niezawodne komponenty różnych producentów, które znalazły uznanie wśród instalatorów i użytkowników na całym świecie.
Na wszystkie produkty udzielamy 2 lata gwarancji z możliwością przedłużenia do 4 lat.
Urządzenia posiadają szereg certyfikatów min. CE oraz TUV i są zgodne z normami Unii Europejskiej.
 
Szeroka oferta automatyki do bram przy zachowaniu niskich cen i przy udziale wyspecjalizowanego personelu zawsze do Państwa dyspozycji to dewiza działania naszej firmy.

PROXIMA

Q-DEVCO

Nasza firma od początku swojej działalności zajmuje się projektowaniem oraz produkcją wysokiej jakości urządzeń elektroniki użytkowej.

Zapewniamy kompleksową obsługą na jasnych i przejrzystych zasadach. Na początku realizacji każdego zlecenia staramy się jak najprecyzyjniej określić potrzeby naszych klientów. Dzięki takiemu podejściu późniejsze projektowanie i produkcja gotowego urządzenia przebiega sprawnie i bezproblemowo.
Posiadamy duże doświadczenie oraz nowoczesne oprogramowanie i park maszynowe, które pozwalają nam na szybką i profesjonalną realizację powierzonych nam zleceń.

ROGER

SCIMAGIC

Scimagic Company jest wiodącym dostawcą rozwiązań zdalnego sterowania RF z siedzibą w Shenzhen, która jest znana jako jedna z największych baz projektowania i produkcji informacji elektronicznych w Chinach i bezpośrednio na północ od Hongkongu. Scimagic od ponad 10 lat koncentruje się na pilotach bezprzewodowych, płytkach sterujących odbiorników, modułach odbiorników, czujnikach wiązki fotokomórek i innych produktach do automatyzacji. Nasza firma posiada świetny zespół inżynierów składający się z wysoko wykwalifikowanego oprogramowania, sprzętu i prac konstrukcyjnych.

Somfy

Początki firmy Somfy to produkcja urządzeń mechaniki precyzyjnej (części do produkcji zegarków). Firma została założona w roku 1960 w Cluses we Francji. Obecnie Somfy ma 60 przedstawicielstw w ponad 40 krajach świata.
 
Produkcja roczna napędów wynosi ok. 7 milionów sztuk. Dziennie produkuje się 4 miliony elementów i 32 000 napędów.
 
Na świecie co 5 sekund instaluje się 1 napęd Somfy.

SOMMER

Firma SOMMER Antriebe und Funk, której jesteśmy przedstawicielem, jest jednym z czołowych producentów napędów do bram garażowych, wjazdowych skrzydłowych i przesuwnych, przemysłowych, szlabanów oraz systemów sterowania radiowego. Została założona w 1980 roku w Niemczech i od samego początku jej produkty słyną z wysokiej jakości oraz niezawodności. W 2000 roku powstało przedstawicielstwo w Polsce, które przez wyspecjalizowaną sieć dealerską dystrybuuje produkty firmy SOMMER na terenie całego kraju.
Produkty firmy SOMMER znane są na całym świecie. Wielu uznanych producentów bram garażowych czy wjazdowych stosuje je w celu zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania swoim klientom. Przekonała ich do tego wyjątkowo wysoka jakość oraz wytrzymałość napędów Made in Germany.

SR PASSIVES

STER-TRONIC

TEDITON

Dongguan Tediton Intelligent Technology Co., Ltd jako innowacyjna firma zajmująca się inteligentnymi zamkami, która pomaga uczynić dostęp inteligentnym, prostym i bezpiecznym. Dzięki ponad 10-letniemu rozwojowi od projektu do produkcji, Tediton serdecznie zaprasza klientów do dyskusji na temat projektowania, integracji oprogramowania i dystrybucji na rynku lokalnym.

Produkty, koncentrujemy się głównie na blokadach aplikacji mobilnych i blokadach systemu online. Posiadamy własne patenty na zamki do drzwi i przeszliśmy przez CE, FCC i ROHS. Tediton koncentruje się na jakości inteligentnych zamków, projektowaniu i usługach posprzedażowych oraz dostarczaniu najnowszych produktów technologicznych oraz wysokowydajnych systemów bezpieczeństwa i kontroli dostępu. Ściśle przestrzegamy zasad zarządzania 5S na linii produkcyjnej, aby zapewnić jakość produktów końcowych.

„Smart · Security · Innovate” to nasz cel, jakim jest wytwarzanie produktów wysokiej jakości dla naszych cenionych klientów. Nalegamy, aby marka i jakość były naszym celem na drodze do dorastania w branży inteligentnych zamków.

VIPOW

WDB

WDB s.c należy do czołowych dostawców akcesoriów do bram, furtek oraz ogrodzeń w Polsce. Naszą misją jest kompleksowe zaopatrzenie w akcesoria do bram i ogrodzeń producentów systemów ogrodzeniowych oraz punkty handlowe w produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Nasza oferta to komponenty do produkcji i montażu bram oraz ogrodzeń. Wysokie stany magazynowe oferowanych przez nas produktów zapewniają szybką realizację zamówień.

Wiśniowski

WIŚNIOWSKI® to ponad 20 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

ZAMEL

Jesteśmy polską, rodzinną firmą. Od ponad 30 lat działamy na rynku branży elektrotechnicznej.

Podstawą naszego działania jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i standardu obsługi klienta.

Jakością, ceną i nowoczesnym wzornictwem naszych produktów wygrywamy z silnymi konkurentami zagranicznymi, promując jednocześnie polskie produkty i całkowicie polski kapitał za granicą.