Piloty do bram Kategorie

Wygodne korzystanie z bramy garażowej

Ręczne otwieranie bramy garażowej za każdym razem jest czymś niezbyt wygodnym i funkcjonalnym. Można wykonywać tę czynność w wygodniejszy sposób, w związku z czym producenci oferują mnóstwo rozwiązań z zakresu automatyki do bram. Jeśli wyposażysz swoją bramę w odpowiedni napęd, konieczne będzie jeszcze dobranie właściwego pilota, jaki zapewni nie tylko wygodę użytkowania, ale też zabezpieczy Twój garaż lub posesję. Szereg rozwiązań w tym zakresie odnajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Piloty do bram garażowych

Oferujemy zaawansowane rozwiązania w zakresie automatyki do bram, z których już teraz możesz skorzystać w swoim garażu. Proponujemy uniwersalne piloty do bram. Są to akcesoria renomowanych producentów, jak np. Wiśniowski, czy Faac. Gwarantują Ci one najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz być spokojny o to, że nikt niepowołany nie dostanie się przez bramę. Stosowane w nich rozwiązania gwarantują możliwość wygenerowania takiej ilości kodów, że kombinacja nie powtórzy się nawet przez kilkanaście lat przy bardzo intensywnym, codziennym użytkowaniu pilota. Technologię tę możesz wykorzystać w bramach garażowych, przesuwnych, rolowanych, czy też roletach. Wystarczy Ci dostęp do radioodbiornika centrali sterującej, aby zaprogramować bramę do współpracy z konkretnym pilotem, który wybierzesz. Tak wiele możliwości będzie dostępnych dla Ciebie dzięki niewielkiemu urządzeniu, jakim jest uniwersalny pilot do bram, który będziesz mógł schować nawet w swojej kieszeni lub torebce i wykorzystać go zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować. 

Zobacz parametry konkretnych dostępnych u nas modeli pilotów i wykorzystaj je w swojej bramie – zwiększ komfort korzystania z niej, a także bezpieczeństwo użytkowników oraz Twojego mienia. Możesz skorzystać również z pomocy naszych specjalistów, którzy pomogą Ci w doborze odpowiedniego urządzenia. Sprawdź już teraz – zapraszamy serdecznie. Przekonaj się, że warto zaufać najlepszym profesjonalistom.