Piloty do bram Kategorie

Piloty do bram garażowych, jakie prezentujemy w naszej ofercie, cechują się ogromną różnorodnością, która sprawia, że spełnią one oczekiwania użytkowników o odmiennych preferencjach. Nasze portfolio obejmuje piloty o wszystkich popularnych na rynku producentów, takich jak:

  • Wiśniowski;
  • FAAC;
  • CAME;
  • BFT;
  • Beninca;
  • NICE;
  • KEY;
  • SOMMER;
  • SOMFY.

Dopełnieniem naszego bogatego asortymentu są piloty specjalne i samochodowe, które wykorzystują nowatorskie i niejednokrotnie niecodzienne rozwiązania techniczne.

Piloty do bram garażowych firmy WIŚNIOWSKI, jakie dystrybuujemy, odznaczają się zastosowaniem inteligentnych koncepcji projektowych. Doskonałymi przykładami tego fenomenu są sterowniki samouczące i samokopiujące, które umożliwiają skopiowanie większości pilotów ze stałym kodem. Pozostałe produkty, które zostały wprowadzone na rynek przez takie znane firmy jak Faac, Nice, BFT czy Normstahl również zachwycają nietuzinkowymi ideami konstrukcyjnymi.

Wśród pilotów o częstotliwości 868,8 MHz także można łatwo znaleźć cos dla siebie. Miłośnicy designerskich przedmiotów docenią z pewnością wielokanałowe piloty Sommer Pearl oraz Sommer Aperto, podczas gdy entuzjaści bardziej pragmatycznego podejścia zwrócą swoją uwagę na nadajnik 12-kanałowy Telecody, który jest na tyle wszechstronny, że można za jego pomocą zdalnie zarządzać aż 12 obiektami. Dla osób ceniących niezależność zaprojektowano pilot ENTRApin, który pozwala samodzielnie zaprogramować kod dostępu, co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo.

Inną obficie reprezentowana kategorią pilotów jest ENTRAsys GD. Akcesorium wyposażone jest w czytnik linii papilarnych, które ze swej natury są unikalne dla każdego człowieka. Pilot zapewnia więc nie tylko intuicyjny, ale też wyjątkowo bezpieczny dostęp do drzwi i bram.

Wśród pilotów specjalnych wyróżniają się przycisk radiowy Proxima oraz pilot z uchwytem Beninca. Pierwszy z nich może posłużyć nie tylko do sterowania, ale również jako dzwonek i alarm przeciwpożarowy. Drugi przekaźnik może być z kolei montowany na dowolnej powierzchni.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak złożyć stosowne zamówienie w naszym wirtualnym sklepie, aby móc osobiście doświadczyć walorów, jakimi charakteryzują się prezentowane piloty do bram garażowych.