Od roku 1957 w naszej głównej siedzibie we wschodniej Westfalii konstruujemy i produkujemy innowacyjne pod względem technicznym systemy napędowe i sterowania oraz osprzęt dodatkowy do wszystkich rodzajów bram: garażowych, skrzydłowych i przesuwnych, przemysłowych oraz do szlabanów. Nasza automatyka, oparta na opatentowanej technologii Marantec dla maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu, wypełnia wymagania wszystkich norm obowiązujących na całym świecie. Nasza firma posiada certyfikat zarządzania jakością DIN ISO 9001.

Wszystkie nasze produkty, napędy, elementy obsługi czy osprzęt dodatkowy, są dowodem na to, że technika może być nie tylko funkcjonalna, ale przy tym także estetyczna i przyjemna dla oka.

Prowadzimy sprzedaż w ponad 50 krajach, posiadamy własne oddziały w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Aby zagwarantować nasze standardy jakości również zagranicznym odbiorcom, oferujemy nasze produkty wyłącznie przez sieć wykwalifikowanych sprzedawców oraz producentów bram.

Dla nas, firmy rodzinnej, najważniejsza jest partnerska współpraca z naszymi kontrahentami, a przez nich także z użytkownikami końcowymi. Odpowiadamy na indywidualne życzenia i wymagania, jesteśmy elastyczni, szybcy i godni zaufania.

Zapraszamy do bliższego poznania naszych produktów i naszej firmy i życzymy wiele przyjemności przy tym poznawaniu.