geba – Twój partner w zakresie drzwi i bram

Od czasu wynalezienia kluczowego wyłącznika bezpieczeństwa z półcylindrem profilowym (dawny patent nr 2208019) przez założyciela firmy FR Baumgart, geba zyskała pozycję wiodącej firmy w europejskiej branży zaopatrzenia w automatycznie sterowane drzwi i bramy. Długoletnia wiedza, nowe patenty i szybkie wdrażanie sugestii od naszych klientów doprowadziły do ​​ciągłego poszerzania asortymentu. Portfolio obejmuje prawie wszystkie systemy elektryczne i elektroniczne wymagane do sterowania zelektryfikowanymi drzwiami i bramami.
Przy wytwarzaniu części do własnej produkcji możemy polegać na różnych patentach europejskich i niemieckich. Jest to wynikiem konsekwentnych prac rozwojowych i naszych starań o zapewnienie korzyści wynikających z nowych technologii dla naszych klientów poprzez licencjonowanie. Dzięki ciągłemu rozwojowi nasze produkty są zawsze aktualne, co pozwala nam dalej rozwijać naszą pozycję lidera na rynku.
Oczywiście przestrzeganie wytycznych takich jak VDE, BS i KEMA, a zatem działanie zgodnie z wymogami rynku, jest obecnie koniecznością.
Bezpieczeństwo i jakość to maksyma naszych pracowników w produkcji. Ta zasada przewodnia została wdrożona we wszystkich naszych urządzeniach sterujących. Nasza polityka biznesowa i jakość produktu gwarantują, że zakup urządzeń rozdzielnic geba jest opłacalny dla klienta.