Sterowniki GSM

Wyświetlono: 1 – 15 z 15 wyników

Sterowniki GSM dostępne w naszej ofercie są zaawansowanymi urządzeniami, które pozwalają na sterownie i zarządzanie bramami dzięki wykorzystaniu popularnej technologii GSM. Wspomniane akcesoria są nieocenioną pomocą dla właściciela posesji lub mieszkania, która sprawia, że może zyskać on większą pewność w kwestii bezpieczeństwa swojego miejsca zamieszkania.

Popularną linią produktów o tym profilu, jakie dystrybuujemy, są sterowniki GSM dedykowane do bram i barier GSM/GPS PRO. Pozwalają one na bieżąco śledzić stan wejść stykowych dzięki raportom, które mogą być otrzymywane zarówno mailem, SMS-em, jak i poprzez tradycyjne połączenie GSM. Oczywiście zalety tych urządzeń wykraczają poza wyczerpujące zestawienia. Mieszkaniec, który posiada smartfon, może podglądać nieruchomość na ekranie swojego smartfona w dowolnym miejscu globu dzięki obsłudze kamer ONVIF.

Godnymi uwagi urządzeniami są również sterowniki GSM sygnowane logiem Gate Control. Podobnie jak pozostałe produkty z prezentowanej kategorii, pozwalają one na elektryczne sterowanie bram. Urządzenie ma jednak swój dodatkowy atut. Mianowicie, tworzy ono i przechowuje historię ostatnich 2000 zdarzeń wraz z identyfikacją użytkownika i czasu otwarcia. Jest to nieoceniony atut dla wszystkich osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą i pragną uchronić się przed się nieprzyjemnymi niespodziankami.

Niezwykle wszechstronną propozycją są z kolei sterowniki GSM BRGSM2, które doskonale wpiszą się w potrzeby zarówno zarządców osiedla, jak i właścicieli prywatnych posesji. Taka sytuacja wcale nie dziwi, zważywszy na fakt, że wspomniane akcesorium pozwala na dostęp aż 2000 użytkowników. Prezentowane urządzenia wykazują wysoką niezależność, a tym samym odporność na niespodziewane awarie techniczne. Akcesoria nie wymagają bowiem dostępu do internetu, sieci WiFi lub Bluetooth.

Oczywiście każdy klient kieruje się innymi pobudkami podczas zakupu sterowników GSM oferowanych przez nasz sklep. Z tego też powodu zachęcamy do osobistego przekonania się o walorach wybranego modelu i złożenia zamówienia już teraz.