8

mar

Piloty do samochodu otwierające bramy, dlaczego warto z nich korzystać?

W obecnych czasach dużo więcej uwagi przykłada się do zachowania naszego bezpieczeństwa. Większa świadomość dotycząca tego tematu sprawia, że ludzie coraz częściej sięgają po rozwiązania pomagające w ochronie posesji, a jednym z takich rozwiązań jest stosowanie automatycznych bram, do których otwarcia wymagane jest posiadanie odpowiedniego, dopasowanego pilota, bez którego nie otworzymy bramy.

Otwierające bramę, piloty do samochodu, czy jest sens je montować?

Pomimo znacząco zwiększonej świadomości w zagadnieniu bezpieczeństwa, właściciele domostw nie zawsze chętnie chcą sięgać po automatyzacje bramy. Często jest to spowodowane kosztem, jaki musimy pokryć, aby brama była w pełni automatyczna, jednak gdy już zdecydujemy się na takie rozwiązanie, jest to tylko jednorazowy koszt, który będzie nam służył na wiele lat. Pomijanym aspektem jest jednak połączenie bezpieczeństwa z wygodą. Gdy na co dzień poruszamy się autem, piloty do samochodu pozwalają nam na otworzenie bramy bez wysiadania z samochodu. 

Takie rozwiązanie to naprawdę znacząca wygoda, ponieważ aby przedostać się na posesję, wystarczy nam jedno kliknięcie. Co więcej, warto wspomnieć, że piloty do samochodu same w sobie mają wiele udogodnień. Aby samochód nie tracił na wyglądzie swojego wnętrza, piloty mogą zostać zamontowane w różnych miejscach, co z kolei sprawia, że są one prawie niewidoczne. W tym momencie warto poruszyć Pilot do bram / Pilot zapalniczka PROXIMA 433,92MHz lub 868,3MHz, który chowa się w miejscu zapalniczki, dzięki czemu wygląda niepozornie, a daje nam możliwość sterowania bramą znajdującą się na naszej posesji.

Jakie wady i zalety mają piloty do samochodu?

Zaczynając od tych pierwszych, warto poszukać negatywnych aspektów, jakie mają piloty do samochodu, jednak samo urządzenie jest na tyle wdzięczne, że znalezienie jakiejkolwiek wady przychodzącej wraz z montażem pilota jest niemożliwe. Odpowiednio dopasowane piloty do samochodu powinny przez długi czas służyć w samochodzie, a możliwość odłączenia urządzenia sprawia, że przy zmianie auta, możemy zabrać ze sobą pilot. Znaczącą zaletą jest także możliwość programowania pilota. Dzięki tej opcji możemy zakodować otwieranie bramy na dowolny, oryginalny przycisk samochodu.

Nie jest to koniec zalet, jakie przynoszą nam piloty do samochodu, zwiększone bezpieczeństwo, o którym wspomniane jest wcześniej w tekście, również zasługuje na dodatkowe informacje. Dzięki szerokim możliwościom programowania piloty mogą bez problemu zostać w samochodzie. Jeżeli zakodujemy pilot odpowiednio, do otworzenia bramy potrzebne jest włączenie stacyjki, dlatego mamy pewność, że samochód jest bezpieczny.

Zadbaj o swoje domostwo, kupując piloty do samochodu!

Zachowanie spokoju na swojej posesji jest niezwykle ważne, dlatego w dziale piloty do samochodu, znajdziemy mnóstwo pilotów z możliwością zamontowania w samochodzie. Takie rozwiązanie ochroni nas przed wtargnięciem osób niepożądanych na nasze podwórko i uchroni nas przed potencjalnymi stratami finansowymi, które mogłyby wyniknąć z obecności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSTATNIE

POSTY