Sterowniki Wi Fi

Wyświetlono: 1 – 30 z 34 wyników

Dostępne w naszej ofercie sterowniki WiFi do bram są reprezentowane przez produkt o nazwie gateBox. Koncepcja tego urządzenia jest przełomem na skalę światową. Pozwala ono bowiem nie tylko na zwyczajne otwieranie i zamykanie bram, ale również na weryfikację stanu pomieszczenia za pomocą zwykłego smartfona. Co ważne, dedykowana aplikacja współpracuje zarówno z systemem iOS, jak i Android, co jeszcze bardziej poszerza krąg potencjalnych odbiorców.

Z punktu widzenia użytkownika sterowniki WiFi gateBox wykazują szereg istotnych zalet. Pozwalają one nie tylko na sterowanie bramami, ale również drzwiami, które są wyposażone w zamek elektryczny. Co więcej, opisywane rozwiązania wykorzystują sieć bezprzewodową, co pozwala na sterowanie bramą wjazdową lub garażową w zaciszu własnego domu. Co ciekawe, w produkcie zaimplementowano nowatorską technologię microWiFi. Dzięki temu polecenia dla urządzenia mogą być wydawane nie tylko z bliskiego domu, ale również z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej. Fakt ten ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza dla osób, które często podróżują, ponieważ nie muszą martwić się już o bezpieczeństwo swojej posesji.

Sterowniki WiFi gateBox są integralną częścią zestawu, który należy do klasy urządzeń wBox. Wyróżniają się one tym, że nie potrzebują urządzeń pośredniczących typu jednostka centralna albo hub. Oznacza to w praktyce, że do ich działania wystarczy zwykła sieć Wi-Fi, co czyni użytkownika niezwykle niezależnym. Con ważne tego typu urządzenia nie wymagają żmudnej konfiguracji, zatem są idealną opcją dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tą tematyką oraz dla wszystkich tych, którzy cenią komfort użytkowania. Sterowniki do bram można łączyć ze sterownikami do rolet, lamp czy okien, tworząc inteligentny dom.

Nie wahaj się! Już teraz zamów jeden z dostępnych w naszej ofercie sterowników. Od teraz będziesz mógł obserwować swój garaż lub inne obiekty mieszczą ce się za bramą Twojej posesji na swoim własnym smartfonie. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko mnóstwo cennego czasu, ale będziesz mógł spać w pełni spokojnie podczas długich podróży służbowych i prywatnych.