Dongguan Tediton Intelligent Technology Co., Ltd jako innowacyjna firma zajmująca się inteligentnymi zamkami, która pomaga uczynić dostęp inteligentnym, prostym i bezpiecznym. Dzięki ponad 10-letniemu rozwojowi od projektu do produkcji, Tediton serdecznie zaprasza klientów do dyskusji na temat projektowania, integracji oprogramowania i dystrybucji na rynku lokalnym.

Produkty, koncentrujemy się głównie na blokadach aplikacji mobilnych i blokadach systemu online. Posiadamy własne patenty na zamki do drzwi i przeszliśmy przez CE, FCC i ROHS. Tediton koncentruje się na jakości inteligentnych zamków, projektowaniu i usługach posprzedażowych oraz dostarczaniu najnowszych produktów technologicznych oraz wysokowydajnych systemów bezpieczeństwa i kontroli dostępu. Ściśle przestrzegamy zasad zarządzania 5S na linii produkcyjnej, aby zapewnić jakość produktów końcowych.

„Smart · Security · Innovate” to nasz cel, jakim jest wytwarzanie produktów wysokiej jakości dla naszych cenionych klientów. Nalegamy, aby marka i jakość były naszym celem na drodze do dorastania w branży inteligentnych zamków.