Zestawy montażowe

Wyświetlono: 1 – 24 z 24 wyników

Zadbaj o swoją wygodę, kupując napęd do bramy!

Automatyzacja staje się coraz częstszym rozwiązaniem w naszych życiach. Możliwość wykonywania czynności zdalnie znacznie ułatwia nasze funkcjonowanie, dlatego sięganie po tego typu rozwiązania nie jest czymś dziwnym. Napęd do bramy ułatwia nam jej otwieranie, a dodatkowo redukuje potrzebę użycia siły do jej otwarcia. Pomimo że takie rozwiązania mają już wiele lat, to dopiero teraz ich cena stała się korzystniejsza, co z kolei sprawia, że większa ilość osób może sobie na nie pozwolić. Możliwość otworzenia bramy pilotem jest również komfortowa, ponieważ nie musimy wychodzić z samochodu, wystarczy tylko jedno kliknięcie, a brama otwiera się przed nami.

Odczucie komfortu jest jednym z najważniejszych, dlatego powinniśmy jak najbardziej ułatwiać swoje życie. Dodatkowe zatrzymywanie się przed domem, aby otworzyć bramę, mimo tego, że nie jest to czynność bardzo czasochłonna i wymagająca niezwykłych pokładów energii, jest czasami uciążliwa, dlatego napęd do bramy może nas ucieszyć, gdy wracamy po ciężkim dniu do swojego domu. Mogłoby się wydawać, że nasza brama jest za ciężka do zasilenia jej prądem, jednak w tym momencie pomaga nam napęd do bramy dwuskrzydłowej, który udźwignie nawet najcięższą bramę.

Co oferuje nam napęd do bramy dwuskrzydłowej?

Każda osoba chce, aby jej ogrodzenie wyglądało pięknie, dlatego, jeżeli mamy taką możliwość, sięgamy po bramy dwuskrzydłowe. Są one znacznie masywniejsze, jednak efekt, który nam dają, znacząco różni się od bramy rozsuwanej na bok. Oczywiście, wszystko zależy od umiejscowienia bramy, ponieważ nie na każdym podwórku, możemy sobie pozwolić na napęd do bramy dwuskrzydłowej. Czasami miejsce montażu sprawia, że brama rozsuwana w bok jest lepszym wyborem, ponieważ zajmuje mniej miejsca, co w przypadku mniejszych podwórek jest znaczącą różnicą.

Warto postawić na napęd do bramy dwuskrzydłowej posiadający nowe technologie. Są nimi między innymi funkcje automatycznego zamykania bramy po wjechaniu na posesję. Bardzo ciekawą opcją instalowaną w nowych napędach jest również możliwość otworzenia się tylko jednego skrzydła bramy. Taka możliwość sprawia, że nie musimy instalować furtki, jak również nie angażuje całej mocy, gdy chcemy tylko wjechać na teren podwórka rowerem.

Zwiększ bezpieczeństwo stosując napęd do bramy skrzydłowej

W dzisiejszym świecie wiele mówi się o bezpieczeństwie, którego zachowanie jest niewątpliwie ważne. Zastosowany napęd do bramy skrzydłowej nie tylko pomaga nam w komfortowym otwieraniu bramy, ale również jest zabezpieczeniem posesji. Dzięki swojej konstrukcji otworzenie zamkniętej bramy jest znacznie trudniejsze, gdy posiada ona napęd do bramy skrzydłowej. Brak możliwości otworzenia skrzydła bez pilota lub kluczyka jest dużą zaletą takiego rozwiązania, dlatego na naszym podwórku nie powinni pojawić się nieproszeni goście.