8

mar

Dlaczego warto sięgnąć po odbiorniki radiowe?

Zdalne sterowanie bramą przy pomocy pilota jest niezwykłym ułatwieniem codziennego dnia. Możliwość zdalnego otworzenia lub zamknięcia bramy to nie tylko sposób na szybsze sterowanie, ale również jest to bardziej komfortowa opcja, w szczególności, gdy temperatury na dworze sięgają wartości ujemnych, a sama myśl o wyjściu z ciepłego samochodu sprawia, że czujemy się nią przytłoczeni.

Czym są odbiorniki radiowe do bram?

Odbiorniki radiowe do bram, są urządzeniami pozwalającym nam na zdalne sterowanie bramą przy pomocy fal radiowych. Co więcej, rozwój technologii sprawił, że w obecnych czasach bez problemu uda nam się zakodować urządzenie, dzięki czemu skutecznie zwiększamy bezpieczeństwo naszej posesji i chronimy się przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich, które mogłyby chcieć nam w jakikolwiek sposób zaszkodzić. Warto wspomnieć, że obecnie odbiorniki radiowe mogą być montowane zarówno do bram garażowych, jak i przemysłowych, czy nawet furtek, dzięki czemu jesteśmy w stanie zautomatyzować wszystkie wejścia na naszą posesję, a to z kolei daje nam wiele komfortu.

W przypadku tych urządzeń, mamy również styczność z rozwiązaniami pozwalającymi nam na obsługę kilku pilotów jednocześnie, dlatego nie musimy się martwić o to, że tylko jeden pilot będzie w stanie otworzyć bramę. Obecnie, technologia, jaka występuje w odbiornikach, pozwala również na zaprogramowanie pilotów zastępczych, dlatego jest to świetne rozwiązanie w przypadku, w którym zależy nam na zaoszczędzeniu pieniędzy na zakup pilota, musimy jednak pamiętać, że przed zakupem powinniśmy sprawdzić, czy nowy pilot jest kompatybilny z naszym urządzeniem, ponieważ w innym wypadku może dojść do sytuacji, w której nasz pilot nie będzie pasował do naszego odbiornika.

Jak zwiększyć zasięg odbiorników radiowych?

Wiele osób może martwić się, że odbiorniki radiowe nie są produktem stworzonych dla nich, ze względu na zasięg, który jest przez nie obsługiwany. Nie musimy się jednak o to martwić, ponieważ z pomocą przychodzą nam urządzenia zwane retransmiterami, z których asystą uda nam się zwiększyć zasięg działania urządzeń radiowych, a co za tym idzie, będziemy w stanie obsługiwać odbiornik z większego zasięgu. Co najważniejsze, retransmitery również działają w trybach kodowania, przez nie musimy się martwić, że podczas ich stosowania dojdzie do nieautoryzowanego otworzenia naszej bramy. Sprawdź eLRTx1-H-Retransmiter.,1000 pilotów. MULTI 433MHz zwiększa zasięg pilotów już teraz na naszej stronie!

Dlaczego warto sięgnąć po odbiorniki radiowe z naszej oferty?

Argumentem, który przede wszystkim przemawia za sięgnięciem po ofertę naszej strony, jest doświadczenie w tematyce automatyki do bram. Przez lata prowadzenia naszego sklepu, udało nam się stworzyć ofertę, która składa się jedynie z produktów najwyższej jakości. Jednym z urządzeń, który u nas znajdziesz jest eL3V5H–Uniwersalny odbiornik jednokanałowy 433,92MHz MIDO WIŚNIOWSKI stworzony do działania z produktami firmy Wiśniowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSTATNIE

POSTY