Fotokomórki do bram

Fotokomórki do bramy z regulacją kąta 180 stopni, uniwersalne, 24V

Fotokomórki do bramy, 1-kierunkowe, z regulacją kąta. Zasilanie: 24V 12-24 V AC/DC, zasięg 20 m, wyjście sterujące typu NO/NC

Indeks: 00342
Indeks producenta: 7029V000
EAN: 4015862028112
Producent: SOMMER

Status: Niedostępny
Dostępność: 0
221,40 PLN
Ilość

Fotokomórki do bramy z regulacją kąta 180 stopni, uniwersalne, 24V przeznaczone do każdego napędu NC/NO

Pojawienie się automatyki do bram sprawiło, że w zdecydowanie łatwiejszy, a także bardziej bezpieczny sposób jesteśmy w stanie obsługiwać naszą bramę. Konieczne jest jednak zastosowanie fotokomórki do bramy z regulacją kąta 180 stopni, uniwersalne, 24V, która będzie w stanie prawidłowo funkcjonować w każdych warunkach, niezależnie od tego, czy na zewnątrz pada śnieg, czy świeci mocne słońce.

Fotokomórki do bramy, 1-kierunkowe, z regulacją kąta


Można je stosować do każdego napędu z wejściem bezpieczeństwa NC/NO tj napędów do bram garażowych, bram wjazdowych skrzydłowych, bram wjazdowych przesuwnych, szlabanów, napędów bram przemysłowych i innych, niezależnie od marki napędu.

Działają prawidłowo w każdych warunkach. Słoneczne dni, mgła, gęsty śnieg, mróz nie są straszne dla naszych fotokomórek. Wyposażone w sygnalizację działania za pomocą LED.

Specjalna konstrukcja pozwala na zamontowanie fotokomórek na każdym słupku bez potrzeby stosowania dodatkowych uchwytów. Konstrukcja fotokomórek pozwala na regulację położenia nadajnika i odbiornika w poziomie jak i w pionie, dzięki czemu w montaż jest uproszczony do minimum. Idealne w sytuacjach gdy słupki bramy nie są względem siebie w linii prostej.

Do podłączenia wymagany jest przewód 4-żyłowy.

Zasilanie: 24V 12-24 V AC/DC, zasięg 20 m, wyjście sterujące typu NO/NC

Gwarancja 2-lata.

Podstawowe
Zasilanie:12-24 Vdc / 12-24 Vac
Wersja bezprzewodowa:tak
Zasięg:20 m
Instalacja:Natynkowa
Typ styków:NC/NO
Możliwość regulacji:tak 180°

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz