8

mar

Jak zaprgramować pilot Chamberlein Liftmaster 94335E

Napęd uruchamiać tylko wtedy, gdy całe drzwi znajdują się w polu widzenia, gdy w ich zasięgu nie ma przeszkód i gdy są właściwie ustawione. Podczas ruchu drzwi nikomu nie wolno wchodzić do garażu, ani z niego wychodzić. Nie pozwalać dzieciom na posługiwanie się przyciskami lub zdalnym sterowaniem, a także
na zabawę w pobliżu drzwi garażu.
Odbiornik i nadajnik zdalnego sterowania są zaprogramowane według jednakowego kodu. Po nabyciu dodatkowych nadajników ręcznych zdalnego sterowania należy ponownie zaprogramować odbiornik, aby zaakceptował nowy kod zdalnego sterowania.
Programowanie odbiornika na dodatkowe kody zdalnego sterowania przy pomocy pomarańczowego przycisku LEARN
1. Nacisnąć i zwolnić pomarańczowy przycisk programujący na napędzie. Światełko programowania świeci bez przerwy przez 30 sekund (1).
2. Naciskać przez 30 sekund przycisk pilota zdalnego sterowania, który ma służyć do obsługi Państwa drzwi garażowych (2).
3. Zwolnić przycisk, gdy oświetlenie napędu zacznie migać. Oznacza to, że kod został wprowadzony. Jeżeli lampa nie jest
zainstalowana, słyszalne będą dwa kliknięcia (3).
Kasowanie wszystkich kodów zdalnego sterowania
W celu dezaktywacji określonego kodu, należy skasować wszystkie kody: Pomarańczowy przycisk programujący na napędzie naciskać tak długo, aż zgaśnie wskaźnik świetlny (po około 6-ciu sekundach). W ten sposób zostaną skasowane wszystkie kody zapamiętane przez napęd. Każdy pilot zdalnego sterowania i system bezprzewodowej klawiatury cyfrowej wymaga ponownego programowania.
3-kanałowy pilot zdalnego sterowania
Jeżeli pilot ten został dostarczony wraz z Państwa zestawem napędu drzwi garażowych, duży przycisk jest już fabrycznie zaprogramowany do obsługi drzwi garażowych. Do obsługi napędu tych drzwi garażowych można zaprogramować dodatkowe przyciski w pilotach 3-kanałowych lub minipilotach z Rolling Code.
Wymiana Baterii
Baterie litowe powinny działać do 5 lat. Aby wymienić baterie należy użyć śrubokrętu i podważyć obudowę.
Model 94335E: włożyć baterię stroną + do dołu
Umieścić osłonę z powrotem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSTATNIE

POSTY