8

mar

Jak zaprogramować pilot FAAC FIX

Piloty firmy FAAC (droga radiowa FIX)

1. Wpisywanie nowego pilota

Zdjąć jumper J1 (czerwona zworka) nacisnąć i trzymać przycisk LEARN (mały czerwony switch) założyć jumper (trzymając cały czas wciśnięty przycisk LEARN) po zaświeceniu diody LED puścić przycisk LEARN nacisnąć przycisk pilota który będzie służył do obsługi kanału „1” gdy radio odbierze sygnał z pilota dioda LED zgaśnie wtedy należy nacisnąć ponownie ten sam przycisk pilota. Jeżeli radio zarejestruje pilota, dioda LED zapali się na 1 sekundę (mignie). przejdź do punktu 2. *jeżeli nie chcemy programować przycisku dla kanału „2” to należy zdjąć i ponownie założyć jumper J1 kończąc w ten sposób programowanie lub tylko nacisnąć przycisk LEARN i w ten sam sposób wpisywać kolejne piloty. Na koniec programowania wszystkich pilotów trzeba zawsze pamiętać o zdjęciu na chwilę i założeniu zworki (jumper’a J1)

2. Po prawidłowym wpisaniu kanału „1”:

Naciskamy (1 raz) drugi przycisk na tym samym pilocie, (ten który będzie służył do obsługi kanału „2” dioda LED zapali się na 1 sek. (mignie) zdjąć i ponownie założyć jumper J1 kończąc programowanie lub nacisnąć przycisk LEARN i w ten sam sposób wpisywać kolejne piloty. Na koniec programowania zejmujemy i zakładamy zworę (jumper J1) *jeżeli chcemy korzystać wyłącznie z kanału „2” dla danego pilota to należy ten sam przycisk pilota zastosować do rejestracji kanału „1” i „2″, wówczas na wybrany przycisk pilota reagował będzie tylko kanał „2”

3. Kasowanie pilotów

Należy zdjąć jumper J1 nacisnąć i trzymać przycisk LEARN trzymając przycisk LEARN założyć jumper J1 trzymać cały czas przycisk LEARN (ok. 10 sekund) do chwili zgaśnięcia diody LED-K1 puścić przycisk LEARN.

Piloty kompatynilne z drogą radiową FAC FIX

Automatycznie zamykana brama wjazdowa to nie tylko komfort i oszczędność czasu, ale także wysoki poziom bezpieczeństwa. Aby w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w automatyce bramowej, warto wybrać wysokiej jakości pilot do bramy FAAC. Nasze propozycje obejmują piloty FAAC dwu-, trzy- i czterokanałowe, dzięki czemu niezależnie od rodzaju napędu bramy każdy użytkownik znajdzie produkt w stu procentach spełniający jego oczekiwania. Piloty do bramy FAAC dzięki wielu możliwościom personalizacji gwarantują ochronę przed ewentualnym przejęciem (kradzieżą) sygnału. Istotne znaczenie dla użytkowników ma prosta obsługa wszystkich funkcji, w tym także możliwości wprowadzania zmian.

Dla obecnych i przyszłych użytkowników opracowaliśmy instrukcję obsługi, z którą warto się zapoznać (można ją wydrukować). Oczywiście programowanie jest intuicyjne. Każdy pilot do bramy FAAC z naszego katalogu wyróżnia się najwyższą jakością wykonania oraz estetyką. Dla użytkownika istotne znaczenie mają także kompaktowe wymiary, pozwalające schować pilot do bramy w kieszeni czy w neseserze. Bezpieczeństwo to między innymi systemy kodowania dynamicznego zmiennego, w które wyposażono każdy z oferowanych w naszym sklepie nadajników. Komfort to przyjemny w dotyku materiał, czytelne klawisze oraz ergonomiczny kształt. Jakość to podzespoły elektroniczne odporne na lata użytkowania także w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Warto dodać, że nasze propozycje skierowane są nie tylko do właścicieli prywatnych posesji, ale także można z nich korzystać, po wcześniejszym zaprogramowaniu, w przypadku bram osiedlowych. Co oczywiste, wszystkie piloty do bram FAAC z naszego sklepu posiadają stosowne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość oraz zgodność z polskimi i europejskimi normami. Standardem jest także ochrona gwarancyjna producenta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do złożenia zamówienia.

W celu ułatwienia wyboru każdy nasz produkt został odpowiednio opisany (są tam wymiary, częstotliwość pracy, waga, stopień zabezpieczenia obudowy, rodzaj zasilania, ilość kanałów, temperatura pracy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSTATNIE

POSTY