9

mar

Piloty to bram automatycznych – poznaj ich zalety!

Jeżeli zdecydujemy się na instalację automatyki w naszej bramie wjazdowej, to następnie powinniśmy się zdecydować, w jaki sposób będziemy ją kontrolować. Przed nami pojawiają się dwie możliwości. Pierwszą z nich będzie fotokomórka, która będzie świetną propozycją do miejsc publicznych. Jeżeli jednak Twoja instalacja znajduje się w miejscu zamieszkania, to Twoja uwaga powinna być skupiona na pilotach. Dlaczego? Czas najwyższy poznać ich zalety!

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Głównym atutem pilotów do bram automatycznych będzie bezpieczeństwo. Fotokomórka jest świetną propozycją, którą można zastosować w przypadku miejsc użytku publicznego, jednak niekoniecznie sprawdzi się na terenie prywatnej posesji. Za pomocą pilota jesteś w stanie kontrolować, kto dostanie się na teren Twojego miejsca zamieszkania. Raczej nikt z nas nie chce przyjmować niepożądanych gości, dlatego możliwość kontroli, kiedy brama zostanie otwarta, jest niezwykle pożądana. Oczywiście sięgając po takie sprzęty, powinniśmy zwrócić naszą uwagę na jakość ich wykonania. Rynek jest wręcz przepełniony tanim alternatywami, które niekoniecznie będą w stanie spełnić nasze wymagania. Osobiście nie zachęcamy do wykonywania zakupów na chińskich serwisach aukcyjnych (np. Aliexpress), ponieważ zakupione tam urządzenia nie będą bezpieczne w użytku – złamanie ich zabezpieczeń nie powinno sprawić większego problemu. Dlatego jeżeli szukasz sprawdzonych produktów, to pozwól, że wyjdziemy do Ciebie z najlepszym możliwym rozwiązaniem. Na naszej stronie odnajdziesz propozycje od zaufanych producentów, którzy jeszcze nie byli w stanie zawieść swoich klientów. Chcielibyśmy w głównej mierze wyróżnić PILOT BANAN HOB Hormann Bisecur. Jest on niezwykle prosty w użytkowaniu, ponieważ znajdują się na nim zaledwie 4 przyciski. Sam proces konfiguracji wymaga jedynie kierowania się zaleceniami, które zostały zawarte w instrukcji obsługi. Sprzęt został wykonany z materiałów najwyższej jakości, więc będzie mógł on cieszyć Cię przez długie lata. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi pozycjami w naszym asortymencie.

Pilot jako wygodny sposób na otwieranie bramy!

Kolejną zaletą pilota do bram automatycznych, jest jego wygoda korzystania. Po procesie konfiguracji wystarczy jedynie zamontować go do naszych kluczy, a następnie przy konieczności wjazdu na teren posesji, wcisnąć odpowiedni guzik, który będzie odpowiadał za możliwość otwarcia. Z całą pewnością można uznać ten sposób za niezwykle prosty oraz komfortowy. Oczywiście, zanim zaczniemy korzystać z tego urządzania, powinniśmy je zaprogramować. Sam proces nie należy do najtrudniejszych, ponieważ wymaga on stosowania się do poleceń z krótkiej instrukcji obsługi. Dodatkowo wszystkie modele, które odnajdziesz na naszej stronie, są w niezwykle przystępnej cenie, która nie przekracza stu złotych. Jedynym dodatkowym kosztem będą baterie, które należy wymieniać, jeżeli się rozładują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSTATNIE

POSTY